ICT - Software en tips


Onze school maakt vanaf nu ook gebruik van het wereldwijde eduroam netwerk. Dit betekent dat je op school nu verbinding kan maken met eduroam. Je logt in met je Lorentz Casimir Lyceum gegevens en vervolgens heb je met je device toegang tot internet. Met deze gegevens kun je ook inloggen bij duizenden andere onderwijs- en onderzoeksinstellingen over de hele wereld. Denk daarbij bijvoorbeeld aan de Fontys Hogeschool of de Technische Universiteit Eindhoven.
Gasten die onze school bezoeken en die werkzaam zijn bij een onderwijs- of onderzoeksinstelling kunnen ook gebruikmaken van ons draadloze netwerk middels eduroam.

Om je device in te stellen voor eduroam gebruik hebben we hier hieronder een aantal handleidingen staan.

Voor Windows toegang op eduroam, klik hier
Voor Android toegang op eduroam, klik hier
Voor iOS (iPhone en iPad) toegang op eduroam, klik hier

Voor Linux toegang op eduroam, klik hier

Voor Chromebook toegang op eduroam, (volgt later)